Skvělý nákup dřevěných desek a nábytku

Poohlížíte se po zavedeném producentovi a dodavateli dřevěných produktů, které byste mohli využít při stavbě svého domu a jeho následném zařizování? Pak není nic jednoduššího než si vybrat naši firmu. Nabízíme Vám jak produkty, které využijete při stavbách (střešní latě, hoblovaná prkna a hranoly nebo střešní krytiny) i při zařizování interiérů (obkladové a podlahové palubky, zábradlí nebo nábytek do všech pokojů).

Neuvěřitelně výhodné slevy

Naše firma dokázala spojit výhody velkoobchodu s truhlářstvím, proto jen při nákupu u nás máte vždy jistotu toho nejvýhodnějšího nákupu, jak co se týče kvality nabízených výrobků, tak i co se týče ceny. Kromě výhodných slevových akcí pro Vás pořádáme také, čas od času, i výprodeje skladu. Palubky, brikety nebo třeba podlahy tak nakoupíte za tu nejlepší dostupnou cenu.