Kolik bude mít Váš dům pater?

Někteří přemýšlí, že by neměli žádné patro, ale pojďme se na to podívat. Opravdu je to dobré řešení? Když budeme stavět do výšky, tak ušetříme zastavěnou plochu na pozemku, kterou můžeme využít jiným způsobem. To znamená, že tam, kde byste měli zbytečně svůj dům, tam můžete mít nějaký skleník, ve kterém budete mít zeleninu, takže ji nebudete muset kupovat a ušetříte peníze.

Minimálně jedno patro


Minimálně jedno patro pro někoho, kdo plánuje mít jedno, nebo dvě děti. Samozřejmě je potřeba dbát na to, abyste neměli střešní okna nízko, ale byly v bezpečné výšce. Kromě toho můžete je mít v místě, kde budou mít Vaše děti hlavu, aby se večer mohli koukat na oblohu a pozorovat padající se hvězdy. Přijde mi to nádherné, pokud to takhle někdo má a to stačí pouze akorát přemýšlet.