Hotel na Šumavě

Hledáte klidné místo, kam pomalu ani signál mobilního telefonu nedosáhne, abyste si užili klidnou dovolenou? Máme pro Vás řešení, a tím je hotel na Šumavě ležící v malé šumavské vesničce České Žleby v okresu Prachatice.
Přestože stojí hotel na Šumavě téměř na samotě, nabídka na trávení volného času je překvapivě široká. Jako první se samozřejmě nabízejí výlety do okolí (jak turistické, tak i cyklistické). Je zde také in-line stezka, v dojezdové vzdálenosti se nachází Lipenská přehrada v létě lákající ke koupení. Jste-li milovníci bílého sportu, pak nedaleko je tenisový kurt. Přijedete-li k nám v zimě, tak v okolí se nachází řada lyžařských areálů a běžkařských stop.

Kam za kulturou

Hotel na Šumavě nabízí především krásnou přírodu a sportovní vyžití, avšak i pro milovníky kultury se zde něco najde. Je to třeba kino a muzeum ve Volarech. Ve Volarech se vůbec v letní sezoně koná řada zajímavých akcí.